Polska, medal, 1930

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, medal, 1930

Polska, medal, 1930

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 22:05:00
205451
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal, 1930, medal na setną rocznicę powstania listopadowego projektu Stanisława Repety; Aw: W ośmiokącie napis w pięciu wierszach SETNA ROCZNICA POWSTANIA ZBROJNEGO NARODU 1830 1930; Rw: Postacie dwóch żołnierzy, sygnowany na rewersie ST. REPETA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 55 mm, 77.52 g
Literatura: Strzałkowski 664

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 259

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł