Polska, medal na 100-lecie Banku Polskiego 1928, autorstwa J. Aumillera, Aw: Dwa p..

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 22:04:20
156000
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na 100-lecie Banku Polskiego 1928, autorstwa J. Aumillera, Aw: Dwa popiersia w prawo i napis: KS. KSAWERY LUBECKI - HR. LVDWIK JELSKI 1828-6.V.1928, sygnowany na szyi J. AUMILLER; Rw: Napis poziomy w prostokątnej tablicy PAŃSTWO POLSKIE POWOŁUJĄC DO ŻYCIA W ROKU 1924 BANK POLSKI ...; u góry Orzeł, na dole data MCMXXVIII
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 55 mm, 70.47 g
Literatura: Strzałkowski 609

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 263

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  130 zł
5)  100 zł