Austria, 20 krajcarów, 1808 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Austria, 20 krajcarów, 1808 A

Austria, 20 krajcarów, 1808 A

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 21:42:40
155967
Opis: Austria - Franciszek II 1792-1835 - emisje po ustanowieniu cesarstwa, 20 krajcarów, 1808 A, Wiedeń
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa złotawa patyna
Literatura: Herinek 695

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 112

1)  48 zł