Polska, dwuzłotówka, 1768 FS

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, dwuzłotówka, 1768 FS

Polska, dwuzłotówka, 1768 FS

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 21:26:20
154727
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, dwuzłotówka, 1768 FS, Warszawa
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: niewielkie uszkodzenie na obrzeżu awersu monety
Literatura: Plage 313, Berezowski 2.25 zł

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 465

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  200 zł
4)  190 zł
5)  150 zł
6)  145 zł
7)  140 zł
8)  135 zł
9)  130 zł
10)  125 zł