Polska, denar, bez daty

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, denar, bez daty

Polska, denar, bez daty

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 21:10:00
150516
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, denar, bez daty, Gdańsk, M - S po bokach herbu Gdańska
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, lekko wyszczerbiony
Literatura: Kop.7258 (R4), CNG 49.a

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 139

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  30 zł