Polska, Gabriel Narutowicz, 1926

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 22-03-2018 22:36:20
155901
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, Gabriel Narutowicz, 1926, Popiersie w lewo i napis u dołu w dwóch rzędach GABRIEL NARUTOWICZ PREZYDENT RZPLITEJ POLSKIEJ, sygnowana J.AVMILLER, ze znakiem Mennicy Państwowej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 40x27 mm
Literatura: Strzałkowski 1.a

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 739

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  155 zł
4)  110 zł