Cesarstwo Rzymskie, denar pośmiertny, 80-81

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 22-03-2018 21:17:00
155907
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Wespazjan 69-79, denar pośmiertny, 80-81, Rzym, Aw: głowa Wespazjana w prawo, DIVVS AVGVSTVS VESPASIANVS; Rw: Dwa koziorożce skaczące w przeciwne strony, trzymające tarczę z inskrypcją SC
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.51 g, delikatna, ciemna patyna, ładnie zachowany
Literatura: RIC Titus 357

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1310

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  800 zł
4)  720 zł
5)  640 zł
6)  540 zł
7)  300 zł
8)  250 zł
9)  230 zł
10)  220 zł
11)  210 zł
12)  200 zł
13)  195 zł
14)  190 zł
15)  185 zł
16)  180 zł