Polska, Stanisław Wojciechowski, 1926

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 22-03-2018 22:36:00
155900
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, Stanisław Wojciechowski, 1926, Plakieta autorstwa J. Aumillera. Popiersie w prawo, u dołu napis STANISŁAW WOJCIECHOWSKI, PREZYDENT RZPLITEJ POLSKIEJ, sygnowana J.AVMILLER, ze znakiem Mennicy Państwowej
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 40 x 27 mm, 14.77 g
Literatura: Strzałkowski 2.a

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 365

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  180 zł
4)  150 zł
5)  110 zł