Francja, 5 franków, 1811 A

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne
Francja, 5 franków, 1811 A

Francja, 5 franków, 1811 A

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 22-03-2018 22:21:20
154205
Opis: Francja - Napoleon Bonaparte 1804-1815, 5 franków, 1811 A, Paryż
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 25.04 g, miejscowa patyna
Literatura: Gadoury 584, Dav. 85

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 182

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  160 zł
4)  155 zł
5)  150 zł