Austria, talar, 1691 KB

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne
Austria, talar, 1691 KB

Austria, talar, 1691 KB

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 22-03-2018 22:18:40
152839
Opis: Austria - Leopold I 1657-1705, talar, 1691 KB, Krzemnica
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Dav. 3261, Herinek 734, Huszár 1372a

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 316

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  780 zł
4)  720 zł
5)  560 zł