Polska, półtorak, 1620

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, półtorak, 1620

Polska, półtorak, 1620

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 22-03-2018 21:50:00
155614
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, półtorak, 1620, Ryga, odmiana z herbem Rygi (klucze) w napisie otokowym
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: złocista patyna, lekko niecentryczny, ale piękny
Literatura: Górecki R.20.1.b (R2), K.-G. 3.2, Haljak'11 1045, Kop. 8174 (R3), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 367

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  125 zł