Cesarstwo Rzymskie, denar, 70

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne
Cesarstwo Rzymskie, denar, 70

Cesarstwo Rzymskie, denar, 70

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 22-03-2018 21:16:40
155909
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Wespazjan 69-79, denar, 70, Lyon, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu IMP CAESAR VESPASIANVS AVG TR P, Rw: Fortuna stojąca w lewo, trzymająca róg obfitości i wsparta na dziobie galery, COS ITER - FORT RED
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.43 g, pięknie zachowany, delikatna patyna
Literatura: RIC 276

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 573

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  660 zł
4)  330 zł
5)  280 zł
6)  270 zł
7)  260 zł
8)  250 zł
9)  240 zł
10)  230 zł
11)  210 zł
12)  200 zł
13)  195 zł
14)  190 zł
15)  185 zł
16)  180 zł