Polska, asygnata skarbowa na 500 złotych polskich, 1831

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 22-03-2018 20:33:20
205438
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, asygnata skarbowa na 500 złotych polskich, 1831, seria C, numeracja 4901, podpisy dyrektorów banku \Aleksander Owocki?\" i \"Hilary Ostrowski\" oraz ministra prezydującego \"Leon Dembowski, niewypełniony druk na stronie odwrotnej, ładnie widoczny firmowy znak wodny
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bez naddarć, złamana w pionie, rzadka, asygnata z kolekcji Lucow
Literatura: Lucow 197a (R4), Moczydłowski PL4

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 672

1)  2 600 zł
2)  2 600 zł
3)  1 800 zł