Polska, medal wybity z okazji manewrów cesarskich, Aw: popiersie Franciszka Józefa..

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 22:51:40
155540
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal wybity z okazji manewrów cesarskich, Aw: popiersie Franciszka Józefa w prawo, Rw: napis po niemiecku i polsku: PAMIĄTKA, CESARSKIE MANEWRY W. GALICYI W WRZEŚNIU, 1896
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 23 mm, 4.85 g, medal z uszkiem, bardzo ładny

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 426

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  150 zł
4)  42 zł