Niderlandy, talar (rijksdaalder), 1648

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 22:34:00
155630
Opis: Niderlandy - Holandia, talar (rijksdaalder), 1648
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, dużo blasku menniczego
Literatura: Delmonte 939, Verk. 46.4, Purmer Ho 40

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1127

1)  540 zł
2)  500 zł
3)  480 zł
4)  260 zł
5)  240 zł
6)  230 zł
7)  230 zł
8)  195 zł
9)  185 zł
10)  180 zł