Węgry, zestaw 10 x denar węgierski

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 22:48:20
154442
Opis: Węgry - Rudolf II 1576-1608, zestaw 10 x denar węgierski, w skład lotu wchodzą: denar wybity za panowania Maxymiliana II oraz 9 x denar Rudolfa II
Stan zachowania: III+/III-,
Dodatkowe informacje: łącznie 10 sztuk, patyna na kilku egzemplarzach

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 483

1)  120 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  90 zł