Rosja, rubel, 1844 СПБ КБ

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Rosja, rubel, 1844 СПБ КБ

Rosja, rubel, 1844 СПБ КБ

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 22:44:00
154385
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1844 СПБ КБ, Petersburg, na awersie w ЗОЛОТНИКА litera K z prostą nóżką, cyfry 44 w dacie zamknięte
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna, bardzo ładny
Literatura: Adrianov 1844г, Bitkin 205

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 261

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  720 zł
4)  600 zł
5)  480 zł