Rosja, rubel, 1844 СПБ КБ
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Rosja, rubel, 1844 СПБ КБ
Cena wylicytowana: 760 zł
154385
| Opis: |
Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1844 СПБ КБ, Petersburg, na awersie w ЗОЛОТНИКА litera K z prostą nóżką, cyfry 44 w dacie zamknięte |
| Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
miejscowa ciemna patyna, bardzo ładny |
Adrianov 1844г, Bitkin 205 |
Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 291
1) 760 zł
2) 740 zł
3) 720 zł
4) 600 zł
5) 480 zł
| min |