Rosja, rubel, 1830 СПБ НГ
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Rosja, rubel, 1830 СПБ НГ
Cena wylicytowana: 1 050 zł
154395
| Opis: |
Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1830 СПБ НГ, Petersburg, długie wstęgi pod orłem |
| Stan zachowania: |
II/II-, About Near Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
nierówna patyna, ładnie zachowany |
Adrianov 1830б, Bitkin 109 |
Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 289
1) 1 050 zł
2) 1 000 zł
3) 960 zł
4) 880 zł
5) 680 zł
6) 600 zł
7) 500 zł
8) 430 zł
9) 420 zł
| min |