Niemcy, talar pośmiertny, 1854
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Cena wylicytowana: 380 zł
155565
| Opis: |
Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August II 1836-1854, talar pośmiertny, 1854, Drezno |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna, rzadki |
AKS 118, Dav. 882, Thun 330 |
Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 608
1) 380 zł
2) 370 zł
3) 330 zł
4) 320 zł
| min |