Niemcy, talar pośmiertny, 1854

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 22:39:20
155565
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August II 1836-1854, talar pośmiertny, 1854, Drezno
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: AKS 118, Dav. 882, Thun 330

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 534

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  330 zł
4)  320 zł