Niemcy, talar, 1661
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Niemcy, talar, 1661
Cena wylicytowana: 1 850 zł
155563
| Opis: |
Niemcy - Münster- biskupstwo - Bernard von Galen 1650-1678, talar, 1661, odmiana z rozetką na końcu napisu w odcinku na awersie |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 27.44 g, patyna |
Dav. 5602 |
Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 436
1) 1 850 zł
2) 1 800 zł
| min |