Niemcy, talar, 1661

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Niemcy, talar, 1661

Niemcy, talar, 1661

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 22:37:40
155563
Opis: Niemcy - Münster- biskupstwo - Bernard von Galen 1650-1678, talar, 1661, odmiana z rozetką na końcu napisu w odcinku na awersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.44 g, patyna
Literatura: Dav. 5602

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 342

1)  1 850 zł
2)  1 800 zł