Austria, talar, 1625

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Austria, talar, 1625

Austria, talar, 1625

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 22:32:20
155560
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Paris graf Lodron 1619-1653, talar, 1625, Salzburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.47 g, ciemna patyna
Literatura: Zöttl 1476, Probszt 1199

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 396

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  660 zł
4)  640 zł
5)  580 zł
6)  540 zł