Śląsk, gröschel, 1670
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Śląsk, gröschel, 1670
Cena wylicytowana: 65 zł
155527
| Opis: |
Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Leopold I 1658-1705, gröschel, 1670, Opole |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
F.u.S. 640 - jednak korona nad Orłem |
Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 345
1) 65 zł
2) 60 zł
3) 26 zł
| min |