Śląsk, 15 krajcarów, 1664
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Śląsk, 15 krajcarów, 1664
Cena wylicytowana: 135 zł
155518
| Opis: |
Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Krystian Wołowski 1639-1673, 15 krajcarów, 1664, Brzeg |
| Stan zachowania: |
II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
wyłuszczenie na rewersie, miejscowa patyna |
F.u.S 1915, E.-M. 101 |
Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 233
1) 135 zł
2) 130 zł
3) 125 zł
| min |