Polska, 200 złotych, 1980
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Polska, 200 złotych, 1980
Cena wylicytowana: 100 zł
154673
| Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 200 złotych, 1980, Warszawa, XIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Lake Placid 1980, /bez pochodni nad datą/, wypukły napis PRÓBA |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
srebro '750', nakład: 3.620 sztuk, moneta w pudełku NBP, stempel lustrzany, w pięknym stanie zachowania, subtelna patyna |
Parchimowicz P428a |
Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 391
1) 100 zł
2) 95 zł
3) 90 zł
4) 85 zł
5) 80 zł
6) 75 zł
| min |