Polska, 100 złotych, 1981
Zakończenie: 15-03-2018 22:10:00
Polska, 100 złotych, 1981
154667
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 100 złotych, 1981, Warszawa, Władysław Sikorski /głowa na wprost/, wypukły napis PRÓBA |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro '625', nakład: 5.020 sztuk, moneta w czerwonym pudełku NBP, wybita stemplem lustrzanym, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz P401a |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 138