Polska, 100 złotych, 1980

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Polska, 100 złotych, 1980

Polska, 100 złotych, 1980

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 22:08:20
154662
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 100 złotych, 1980, Warszawa, Ochrona Środowiska /Głuszce/, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro '625', nakład: 4.018 sztuk, stempel lustrzany, moneta w ładnie zachowanym pudełku NBP, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz P398a

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 215

1)  145 zł
2)  145 zł
3)  135 zł
4)  125 zł
5)  120 zł
6)  105 zł
7)  100 zł
8)  95 zł
9)  85 zł
10)  75 zł