Polska, kieliszek z monetą z Powstania Listopadowego 5 złotych

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 21:54:40
155573
Opis: Polska - Polska pod zaborami, kieliszek z monetą z Powstania Listopadowego 5 złotych, kieliszek z przylutowaną sygnaturą MZ, poniżej gałązki, pod nimi data 1874
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro z oznaczeniem próby puncą wagi 91.31 g. watch video

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 1244

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  700 zł
4)  580 zł
5)  500 zł
6)  400 zł
7)  370 zł
8)  360 zł