Polska, 5 złotych, 1817 IB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Polska, 5 złotych, 1817 IB

Polska, 5 złotych, 1817 IB

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 21:53:40
155673
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, 5 złotych, 1817 IB, Warszawa, odmiana z dłuższym ogonem Orła
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: nie myte, zachowana patyna
Literatura: Bitkin 828, Plage 35

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 229

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  440 zł
4)  340 zł
5)  320 zł
6)  280 zł
7)  270 zł
8)  260 zł