Polska, trojak, 1755
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Polska, trojak, 1755
Cena wylicytowana: 155 zł
155207
| Opis: |
Polska - August III 1733-1763 - miasto Gdańsk, trojak, 1755, Gdańsk, pod herbem Gdańska cyfra III |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
niewielkie uszkodzenia obrzeża, ciemna patyna |
Iger G.55.2.a, CNG 406, Kahnt 733 |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 240
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 150 zł
4) 130 zł
5) 90 zł
6) 85 zł
7) 75 zł
| min |