Polska, trojak, 1755

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Polska, trojak, 1755

Polska, trojak, 1755

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 21:43:00
155207
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Gdańsk, trojak, 1755, Gdańsk, pod herbem Gdańska cyfra III
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie uszkodzenia obrzeża, ciemna patyna
Literatura: Iger G.55.2.a, CNG 406, Kahnt 733

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 205

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  150 zł
4)  130 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  75 zł