Polska, szeląg, 1618
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Polska, szeląg, 1618
Cena wylicytowana: 75 zł
155469
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, szeląg, 1618, Wilno, odmiana z herbem Bogoria |
| Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
lekko niecentryczny, patyna, bardzo ładny |
Kop. 3447, Ivanauskas 2SV65-36 |
Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 118
1) 75 zł
2) 70 zł
3) 48 zł
| min |