Polska, szóstak, 1627

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Polska, szóstak, 1627

Polska, szóstak, 1627

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 21:26:00
155587
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szóstak, 1627, Kraków
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, piękny egzemplarz
Literatura: Kop. 1266

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 271

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  280 zł
4)  200 zł
5)  115 zł
6)  85 zł
7)  75 zł
8)  65 zł
9)  60 zł