Polska, szóstak, 1599

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Polska, szóstak, 1599

Polska, szóstak, 1599

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 21:25:40
155497
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szóstak, 1599, Malbork, wariant z małą głową króla
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, charakterystyczne dla monet wybijanych z walca wygięcie
Literatura: Kop. 1246 (R1)

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 465

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  600 zł
4)  520 zł
5)  500 zł
6)  400 zł
7)  390 zł
8)  380 zł
9)  360 zł
10)  310 zł