Polska, szóstak, 1596

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Polska, szóstak, 1596

Polska, szóstak, 1596

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 21:25:20
155121
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1240 (R1)

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 225

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  310 zł
4)  210 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  120 zł