Polska, grosz litewski na stopę polską, 1546

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 21:18:00
155577
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, grosz litewski na stopę polską, 1546, Wilno
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 5SA4-2 (R), Kop. 3280 (R1)

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 949

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  440 zł
4)  410 zł
5)  390 zł
6)  270 zł
7)  260 zł
8)  240 zł
9)  220 zł
10)  210 zł
11)  200 zł
12)  195 zł
13)  190 zł
14)  185 zł