Polska, grosz, 1535
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Polska, grosz, 1535
Cena wylicytowana: 105 zł
155639
| Opis: |
Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, grosz, 1535, Gdańsk, końcówka napisu PRVSS / DANC3K |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
CNG 59.d, PN2-Dut. Jagiellonowie 177 (R) |
Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 332
1) 105 zł
2) 100 zł
3) 95 zł
4) 90 zł
5) 80 zł
6) 65 zł
7) 60 zł
| min |