Polska, denar koronny, bez daty
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Cena wylicytowana: 135 zł
155557
| Opis: |
Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492, denar koronny, bez daty, Kraków, Korona z połączonymi tylko górnymi płatkami, pod nią litera O / Orzeł |
| Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna, piękny |
Frynas P.18.4, Kop. 385, Kubiak typ III/2 |
Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 817
1) 135 zł
2) 130 zł
3) 95 zł
4) 60 zł
5) 55 zł
6) 50 zł
7) 48 zł
| min |