Polska, denar

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 21:09:20
155679
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec 1138-1146, denar, Aw: popiersie rycerza na wprost z mieczem w prawej i tarczą w lewej ręce, litera И po prawej stronie, Rw: popiersie biskupa na wprost, w prawej ręce pastorał, w lewej księga
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.55 g, wyraźnie wybity egemplarz, delikatna patyna
Literatura: Frynas P.7.4, Kop. 51 (R1), Str. 42, Such. XI/XII w. XVII/1

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 339

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  800 zł
4)  720 zł
5)  680 zł
6)  600 zł
7)  540 zł
8)  520 zł
9)  500 zł
10)  490 zł
11)  480 zł