Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Cena wylicytowana: 55 zł
151684
| Opis: |
Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Kapliczka / Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: |
IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 17 mm, 1.03 g, gięty |
Dbg 1330, Gum.CNP typ II |
Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 197
1) 55 zł
2) 55 zł
3) 36 zł
| min |