Niderlandy, denar, 1024-1039

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Niderlandy, denar, 1024-1039

Niderlandy, denar, 1024-1039

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 20:55:40
151668
Opis: Niderlandy - Fryzja - Tiel - Konrad II 1024-1039, denar, 1024-1039, Głowa w lewo, CONRAHTREXHIA / Krzyż z kulkami w kątach, TIELE
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 19 mm, 1.21 g, gięty, patyna
Literatura: Dbg 577, Ilisch I 3.10

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 96

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  90 zł