Niderlandy, denar, 1024-1039
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Niderlandy, denar, 1024-1039
Cena wylicytowana: 250 zł
151668
| Opis: |
Niderlandy - Fryzja - Tiel - Konrad II 1024-1039, denar, 1024-1039, Głowa w lewo, CONRAHTREXHIA / Krzyż z kulkami w kątach, TIELE |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 19 mm, 1.21 g, gięty, patyna |
Dbg 577, Ilisch I 3.10 |
Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 121
1) 250 zł
2) 240 zł
3) 90 zł
| min |