Cesarstwo Rzymskie, denar, 113-114
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Cena wylicytowana: 110 zł
155193
| Opis: |
Cesarstwo Rzymskie - Trajan 98-117, denar, 113-114, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP TRAIANO AVG GER DAC P M TR P COS VI P P; Rw: Aquila między dwoma sztandarami legionowymi, S P Q R OPTIMO PRINCIPI |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 2.70 g, patyna |
RIC 295 |
Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1108
1) 110 zł
2) 105 zł
3) 95 zł
4) 90 zł
| min |