Cesarstwo Rzymskie, denar, 113-114

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 20:39:20
155193
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan 98-117, denar, 113-114, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP TRAIANO AVG GER DAC P M TR P COS VI P P; Rw: Aquila między dwoma sztandarami legionowymi, S P Q R OPTIMO PRINCIPI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.70 g, patyna
Literatura: RIC 295

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 897

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  95 zł
4)  90 zł