Cesarstwo Rzymskie, denar, 77-78
Zakończenie: 15-03-2018 20:38:00
155196
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Tytus 79-81 - jako cezar 71-79, denar, 77-78, Rzym, Aw: Głowa Tytusa w prawo, T CAESAR VESPASIANVS; Rw: Locha z trzema warchlakami krocząca w lewo, w odcinku IMP XIII |
| Stan zachowania: | IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 2.66 g, patyna |
| Literatura: | RIC 986 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 271