Grecja i posthellenistyczne, chalk, ok. 320-310 pne
Zakończenie: 15-03-2018 20:35:20
155184
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, chalk, ok. 320-310 pne, Aw: Głowa satyra w prawo w punktowej obwódce, Rw: Kołczan z łukiem, po bokach ΠΑΝ ΤΙ |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 2.03 g, jasna patyna |
| Literatura: | MacDonald 72, Anokhin 1025 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 243