Grecja i posthellenistyczne, chalk, ok. 320-310 pne

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 20:35:20
155184
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, chalk, ok. 320-310 pne, Aw: Głowa satyra w prawo w punktowej obwódce, Rw: Kołczan z łukiem, po bokach ΠΑΝ ΤΙ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.03 g, jasna patyna
Literatura: MacDonald 72, Anokhin 1025

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 179

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  60 zł