Grecja i posthellenistyczne, stater, 230 ne (rok 527)
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Cena wylicytowana: 540 zł
155227
| Opis: |
Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Bosporu, stater, 230 ne (rok 527), Aw: Popiersie Sauromatesa w prawo, ΒΑCΙΛΕΩC CΑΥΡΟΜΑΤΟΥ; Rw: Popiersie Aleksandra Sewera w prawo, niżej data ΖΚΦ |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 7.57 g, patyna |
Stanisławski 603, Anokhin 666, MacDonald 586/1 |
Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 263
1) 540 zł
2) 520 zł
3) 260 zł
4) 230 zł
5) 210 zł
6) 125 zł
| min |