Grecja i posthellenistyczne, stater, 230 ne (rok 527)

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 20:35:00
155227
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Bosporu, stater, 230 ne (rok 527), Aw: Popiersie Sauromatesa w prawo, ΒΑCΙΛΕΩC CΑΥΡΟΜΑΤΟΥ; Rw: Popiersie Aleksandra Sewera w prawo, niżej data ΖΚΦ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 7.57 g, patyna
Literatura: Stanisławski 603, Anokhin 666, MacDonald 586/1

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 225

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  260 zł
4)  230 zł
5)  210 zł
6)  125 zł