Niderlandy hiszpańskie, 1/4 patagona, bez daty

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 22:34:40
201954
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Albert i Elżbieta 1598-1621 - Flandria, 1/4 patagona, bez daty, Brugia
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: jasna patyna
Literatura: Delmonte 272

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 160

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  55 zł