Polska, odznaka sołtysa wzoru z 1960 r.
Zakończenie: 08-03-2018 22:58:00
155452
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1944-1989, odznaka sołtysa wzoru z 1960 r., Orzeł Państwowy bez korony, niżej SOŁTYS , moletowane tło / Kontra Orła, niżej L/1960 i numeracja 2251 |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak 44 mm, ze lekko wygiętym słupkiem i nakrętką (niesygnowaną) |
Literatura: | Sawicki - Znaki funkcyjne, str. 156 typ I |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 662