Watykan, medal papieża Leona XIII, 1894

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 22:55:20
155180
Opis: Watykan - Leon XIII 1878-1903, medal papieża Leona XIII, 1894, Aw: Popiersie papieża w lewo i napis w otoku, sygn. BIANCHI, Rw: Matka Boska na tronie w prawo, w tle papież Leon XIII z indyjską ludnością, wokoło napis FILII TVI INDIA ADMINISTRI TIBI SALVTIS, u dołu odcinku XAVERIO AVSPICE ET PATRONO MDCCCLXXXXIV
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 43.5 mm

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 419

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  180 zł
6)  130 zł
7)  120 zł