Rosja, rubel, 1844 СПБ КБ
Rosja, rubel, 1844 СПБ КБ
Cena wylicytowana: 1 600 zł
154387
Opis: |
Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1844 СПБ КБ, Petersburg, na awersie w ЗОЛОТНИКА litera K z prostą nóżką, cyfry 44 w dacie zamknięte |
Stan zachowania: |
II+/I-, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna, pięknie zachowany, ładny blask menniczy |
Adrianov 1844г, Bitkin 205 |
Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 191
1) 1 600 zł
2) 1 550 zł
3) 1 050 zł
4) 1 050 zł
5) 700 zł
6) 660 zł
7) 600 zł
min |