Rosja, rubel, 1829 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1829 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1829 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 22:49:40
154392
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1829 СПБ НГ, Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna na awersie, ładnie zachowany
Literatura: Adrianov 1829, Bitkin 107

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 203

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  720 zł
4)  680 zł
5)  600 zł
6)  560 zł
7)  470 zł
8)  450 zł
9)  420 zł