Niemcy, dwutalar ( 3 1/2 talara ), 1848 A

Cena wylicytowana: 3 700 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 22:43:00
155059
Opis: Niemcy - Reuss - Greiz - Henryk XX 1836-1859, dwutalar ( 3 1/2 talara ), 1848 A, Berlin
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany i rzadki, nakład tylko 2.400 egz.
Literatura: Dav. 797, AKS 13, Thun 279

Cena końcowa: 3 700 zł
Cena wywoławcza: 3 300 zł
Cena szacunkowa: 5 500 zł
Ilość odsłon: 454

1)  3 700 zł
2)  3 600 zł
3)  3 400 zł